kolektıf

Kolektif Araştırma, müşteri memnuniyeti, güvenilir ve hızlı hizmet prensibiyle hareket ediyoruz. Veri toplama ve araştırma konusunda deneyimli uzman kadromuzla çözüm odaklı çalışarak fark yaratmayı hedefliyoruz. Kantitatif veri toplama yöntemlerinin tamamında hizmet vererek müşteri ihtiyacını karşılayabilmekteyiz. İstanbul merkez olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde hizmet verebilmekteyiz. Teknolojik yatırımlarımızla sektör ve müşteri ihtiyacını karşılayabilecek altyapı ve organizasyona sahibiz

Uzmanlıklarımız;

CAPI (Bilgisayar destekli yüz yüze görüşmeler)
CATI (Bilgisayar destekli telefon görüşmeleri)
PAPI (Yüz yüze kağıt & kalem görüşmeleri)
CAWI (Web görüşmeleri)
Gizli / Gölge Müşteri Yöntemi
Gözlem ve derinlemesine görüşmeler

Araştırma Yöntemlerimiz

Ürün öncesi logo, imaj testleri
Ürün sonrası tat, koku, ambalaj testleri
Konsept araştırmaları
Clinic araştırmalar
Fiyat ölçme ve algı araştırmaları
Sosyal algı ve kamuoyu araştırmaları
Kurumsal algı ve kurumsal imaj çalışmaları
Mağaza ve nokta çalışmaları

CATI ve Teknolojik Altyapı

Deneyimli CATI personellerimizle bu alanda, müşterilerimize en üst düzey hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz. Uzaktan dinleme ve izleme imkanı ile müşterimize kontrol mekanizması sunmaktayız Anlık görüşme takibi, anlık ekran izleme ve müdahale ekranlarıyla deneyimli süpervizörlerimiz, görüşmelere müdahale ederek, kaliteli veri konusunda hassasiyet göstermektedirler CATI yazılımımız ile anketör hatalarını ve sistemsel problemleri sıfıra indirerek yanıltıcı verileri tamamen temizlemekteyiz Anlık olarak kota takibi ve tanımlaması yapabilmekteyiz Randevu sistemi ile kurumsal görüşmelerin takibini yapıp yarım kalan görüşmeleri daha sonra tamamlayabilmekteyiz Çalışma esnasında tüm raporları sunup, öngörüyle çalışmayı sonlandırabilmekteyiz Çalışmanın sonunda spss, xml ya da dat gibi formatlarda datayı teslim edebilmekteyiz Raporlama ve analiz ile çalışmayı sonlandırıp, müşteri ihtiyacını sonuna dek karşılamayı hedeflemekteyiz.

IP Santral ile tüm telefon görüşmelerini tek bir yerden yöneten yapıya sahibiz. Online veya offline yapılan tüm saha çalışmalarını tek bir çatı altında toplamayan cloud altyapılı server. Müşteri veri gizliliği ve güvenliğini sağlamak için kullanılan firewall uygulamaları. Anlık çözümlere senkron olarak uyum sağlayan hızlı altyapı ve teknik ağ ile müşterilerimize en hızlı ve en güvenilir hizmeti sağlamak önceliğimizdir.